Trip: 22445z Gevorderdencursus Spanje en Portugal

Sat 15 Oct 14:00 - Sat 22 Oct 10:00

€ 595.00

Not available anymore


Trip: 22446z Basiscursus Zuid Portugal

Sat 22 Oct 17:00 - Sat 29 Oct 10:00

€ 995.00


Trip: 22447z Basiscursus Zuid Portugal

Sat 29 Oct 16:00 - Sat 05 Nov 10:00

€ 995.00


Trip: 22448-Ds-z DaySkipper: Zuid Spanje

Sat 05 Nov 16:00 - Sat 12 Nov 10:00

€ 995.00


Trip: 22449z Volledige gevorderdencursus in de zon

Sat 12 Nov 16:00 - Sat 19 Nov 10:00

€ 995.00


Trip: 22450 Zeezeilcursus voor de Basis in Zuid Spanje

Sat 19 Nov 16:00 - Sat 26 Nov 08:00
Fuengirola to Almeria
Read more

€ 995.00


Trip: 22451z Een volledige gevorderden cursus in de zon

Sat 26 Nov 15:00 - Sat 03 Dec 10:00

€ 995.00


Trip: 22452z Zeezeilcursus voor gevorderden Spanje naar Mallorca

Sat 03 Dec 16:00 - Sun 11 Dec 09:00
Alicante to Mallorca
Read more

€ 1,095.00


Trip: 22453z Zeilcursus voor gevorderden op Mallorca

Sun 11 Dec 16:00 - Sun 18 Dec 10:00

€ 995.00


Trip: 22454-Z Zeezeilcursus en adventures voor Basis en gevorderden Mallorca

Sun 18 Dec 21:00 - Tue 27 Dec 15:00
Mallorca to Mallorca
Read more

€ 1,275.00


Trip: 23457-Z Zeezeilcursus voor de Basis: Spanje

Thu 05 Jan 11:00 - Thu 12 Jan 08:00

€ 995.00


Trip: 22458-Z Gevorderdencursus Spanje

Thu 12 Jan 16:00 - Sat 21 Jan 10:00
Mallorca to Alicante
Read more

€ 1,195.00


Trip: 22459-z Zeezeilcursus voor de Basis: Spanje

Sat 21 Jan 16:00 - Sat 28 Jan 10:00
Alicante to Alicante
Read more

€ 1,045.00


Trip: 23459-z Zeezeilcursus voor de basis in Zuid Spanje

Sat 21 Jan 16:00 - Sat 28 Jan 10:00

€ 1,045.00


Trip: 23460-z Zeezeilcursus voor gevorderden in Zuid Spanje

Sat 28 Jan 16:00 - Sat 04 Feb 08:00

€ 1,045.00


Trip: 22460-z Gevorderdencursus Spanje

Sat 28 Jan 16:00 - Sat 04 Feb 08:00
Alicante to Almeria
Read more

€ 1,045.00


Trip: 23461-z Zeezeilcursus voor de basis in Zuid Spanje

Sat 04 Feb 15:00 - Sat 11 Feb 10:00

€ 1,045.00


Trip: 22461-z Zeezeilcursus voor de Basis: Spanje

Sat 04 Feb 15:00 - Sat 11 Feb 10:00
Almeria to Fuengirola
Read more

€ 1,045.00


Trip: 22463-z Gevorderdencursus in Spanje en Portugal

Sat 18 Feb 16:00 - Sat 25 Feb 10:00
Cadiz to Villa mora
Read more

€ 1,045.00


Trip: 23464-z Zeezeilcursus voor de basis in Portugal

Sat 25 Feb 16:00 - Fri 04 Mar 10:00

€ 1,045.00


Trip: 22464-z Zeezeilcursus voor de Basis, Portugal

Sat 25 Feb 16:00 - Sat 04 Mar 10:00
Villa mora to Lagos
Read more

€ 1,045.00


Trip: 23465-z Zeezeilcursus voor de basis in Portugal

Sat 04 Mar 16:00 - Sat 11 Mar 10:00

€ 1,045.00


Trip: 22465-z Zeezeilcursus voor de Basis en Gevorderden, Portugal

Sat 04 Mar 16:00 - Sat 11 Mar 10:00
Lagos to Lagos
Read more

€ 1,045.00


Trip: 22466-Z Adventure & Miles, voor gevorderden Portugeesche kust

Sat 11 Mar 16:00 - Sat 18 Mar 10:00
Lagos to Cascais
Read more

€ 1,045.00


Trip: 22468-Z Training, adventure & Milebuilder, Spaans & Portugeesche kust

Sat 18 Mar 16:00 - Sat 25 Mar 10:00
Cascais to Vigo
Read more

€ 1,045.00


Trip: 22469-z Training, adventure & Milebuilder, Spaans & kust

Sat 25 Mar 14:00 - Sat 01 Apr 10:00
Vigo to La Coruna
Read more

€ 1,045.00